Newsletter
Podaruj prezent
19° C

Imprezy firmowe

Czytaj więcej

Imprezy integracyjne

Zrobimy wszystko aby spełnić każde życzenie

Oprócz zaplecza konferencyjnego oferujemy Państwu szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji, które sprawią że Wasze spotkanie lub impreza firmowa będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Organizując wszelkie atrakcje dokładamy starań, aby każde życzenie naszych Gości zostało spełnione

Ognisko w sercu Puszczy Białowieskiej

Ognisko w sercu Puszczy Białowieskiej na miejscu ogniskowym "Polana Żubrówka", z bogatym menu regionalnym i akompaniamentem grajka/kapeli. Odległość od hotelu 5 km.

Wyjazd bryczkami (w opcji busem, autokarem, wozem z zaprzęgiem konnym) spod Hotelu Żubrówka**** Białowieża na ognisko. Na miejscu na gości czeka ciepły poczęstunek, dzik z rożna oraz regionalna muzyka.

 

Dokoła ogniska znajdują się zadaszone wiaty z miejscami do siedzenia, chroniące gości w przypadku złej pogody. Czas zabawy jest ograniczony wyłącznie wolą uczestników zabawy. Z ogniska wszyscy wracają bryczkami lub autokarem. Wspaniałe otoczenia lasu sprawi, że każdy zasmakuje w przysmakach kuchni regionalnej.

Przejażdżki kolejką wąskotorową

Przejażdżki kolejką wąskotorową wśród dzikich puszczańskich ostępów, uatrakcyjnione opowieściami przewodników i na specjalne życzenie unikalna inscenizacja - sfingowany ,,napad" - kontrola dokumentów przez białoruskich pograniczników (wynajem kolejki dla grupy na wyłączność).

Wyjazd autokarami spod Hotelu Żubrówka**** Białowieża, przejazd do Hajnówki (czas około 25 minut). Przejazd kolejka wąskotorową na trasie Hajnówka – Topiło (czas około 45 minut, trasa 16 km, prędkość kolejki około 15 km/h). Możliwe jest zabranie ze sobą Przewodnika, który opowie o trasie przejazdu, o rodzajach drzewostanów, przez które będzie przejeżdżać kolejka. W czasie przejazdu możliwe jest zorganizowanie sfingowanego napadu służb granicznych ZSRR, zazwyczaj przy końcu trasy.

 

Napadająca grupa przebrana jest w odpowiednie stroje, uzbrojona w broń i posługuje się jedynie językiem rosyjskim lub białoruskim. Ostatni odcinek trasy uczestnicy zabawy pokonują pieszo, około 300 m, docierają na miejsce ogniskowe gdzie czeka na nich regionalny grajek, poczęstunek, pieczony dzik. Zabawa przy ognisku może trwać do późnych godzin wieczornych. Podczas wieczoru można przygotować dodatkowe atrakcje w postaci konkursów, quizów itp. Wszystko odbywa się nad brzegiem jeziora, do którego prowadzi drewniany pomost. Miejsce ogniskowe otoczone jest wiatami, pod którymi można się schronić w przypadku złej pogody.

Z ogniska grupa wraca do hotelu autokarami (czas przejazdu około 40 minut, trasa około 35 km). Na miejscu na wszystkich czeka zabawa w klubie nocnym Carski Buduar.

Przejażdżka bryczką

Przejażdżka bryczką lub 20 osobowym wozem z zaprzęgiem konnym

Czas trwania każdej z przejażdżek – ok. 3 h.

 

Możliwe trasy:

 • Rezerwat Pokazowy Żubrów
 • Obszar Ochrony Ścisłej (tylko z Przewodnikiem)
 • Miejsce Mocy
 • dookoła Białowieży

Zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów

Zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów – możliwy dojazd do Rezerwatu samochodem, wynajętym busem/autokarem, bryczką lub wozem z zaprzęgiem konnym, rowerem wypożyczonym w Hotelu Żubrówka**** Białowieża.

Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika w Hotelu Żubrówka**** Białowieża w języku polskim, angielskim, niemieckim lub rosyjskim.

 

W rezerwacie, w warunkach zbliżonych do naturalnych, eksponowane są żubry, koniki polskie typu tarpana, łosie, jelenie, sarny, dziki, żubronie (krzyżówka żubra z bydłem domowym) i wilki. Rezerwat pokazowy jest znaczną atrakcją turystyczną, służy również edukacji przyrodniczej. W tym miejscu, w sercu puszczy białowieskiej w 1229 roku rozpoczęto restytucję Żubra, którego liczebność w Puszczy Białowieskiej wynosi ponad 350 sztuk.

Zwiedzanie Soboru w Hajnówce

Zwiedzanie Soboru w Hajnówce oraz koncert chóru cerkiewnego Czas trwania całego wyjazdu około 2 godziny.

Wyjazd samochodem /w opcji autokarem/ spod Hotelu Żubrówka**** Białowieża w kierunku Hajnówki (4 km), przejazd do Hajnówki do Soboru Św. Trójcy. Na miejscu, kilka słów o cerkwi, jej historii powie proboszcz cerkwi,

 

następnie odbędzie się kameralny koncert chóru (liczba osób około 30). Koncert razem ze zwiedzaniem cerkwi trwa około 50 minut. Następnie grupa wraca do Hotelu Żubrówka.

Zwiedzanie i koncert chór wynajmuje się za opłatą na wyłączność dla grupy. W sezonie letnim odbywają się koncerty cykliczne (wstęp wolny).

Wycieczka z przewodnikami do Obszaru Ochrony Ścisłej

Czas trwania około 3 godz. Trasa do przejścia 9 km

Wyjście z hotelu z przewodnikami w 20-osobowych grupach w odstępach 10-15 minutowych. Na początek zwiedzanie Parku Pałacowego i kilku zabytkowych budowli, następnie przejście do Obszaru Ochrony Ścisłej.

 

Podczas wycieczki przewodnicy opowiadają o historii puszczy, o napotykanej roślinności oraz zwierzętach. Wszyscy mają niepowtarzalną okazje obcować z naturą i zobaczyć na własne oczy prawdziwa puszczę, do której nie ma wstępu bez przewodnika.

Wycieczkę można uatrakcyjnić i przedłużyć odwiedzeniem nowo otwartego muzeum oraz zwiedzaniem cerkwi w Białowieży (istnieje również możliwość organizacji koncertu chóru).

Zwiedzanie zabytkowego Parku Pałacowego i Muzeum Przyrody

Powstał on na wzgórzu pałacowym z rozkazu cara Aleksandra III, projekt wykonał Walery Kronenberg. Na 148 ha zasadzono 160 gatunków drzew i krzewów w taki sposób, aby z góry można było zobaczyć dwugłowego carskiego orła. Za panowania Aleksandra III park ten stanowił miejsce rozpoczynania i kończenia carskich polowań.

Po przejściu przez Park Pałacowy na gości czeka zwiedzanie najnowocześniejszego muzeum przyrodniczego w kraju, które powstało dzięki dotacjom z Banku Światowego, budżetu państwa NFOŚiGW oraz Ekofunduszu i w 2004 roku zostało otwarte.

 

Dzięki uzyskanym środkom finansowym muzeum dysponuje obecnie nowym, dostosowanym do wymagań ekspozycyjnych budynkiem z salami wystawowymi o łącznej powierzchni 1500 m2, salą wystaw czasowych o powierzchni około 180 m2.

Po przekroczeniu szklanych drzwi wkraczamy do nowego świata, o którym opowiadać będzie nam przewodnik. Otacza nas półmrok, który pozwala nam lepiej skupić się na tym co zaraz zobaczymy.

Po kilku słowach wstępu wreszcie wchodzimy głębiej i nagle... zapalają się światła i widzimy stado żubrów, które żeruje o wczesnym świcie. Przewodnik opowiada o zagładzie, pracach nad ocaleniem tego gatunku i powrocie żubrów do natury, o ich zwyczajach, tak trwa ponad godzinna podróż po wspaniałym świecie puszczy.

 

Aby uatrakcyjnić Państwa pobyt w naszym Hotelu proponujemy ponadto:

 • ,,Na chłopską nutę" - przy płonącym ognisku i akompaniamencie miejscowego grajka zabawy i konkursy wywodzące się rodem z wiejskiej tradycji;
 • Pokaz tańca z ogniem - taniec z ogniem to mało znana, lecz niesamowicie widowiskowa forma. Tancerze w rytmach muzyki pokażą jak pięknie może wyglądać okiełznany żywioł. W programie żonglerka zapalonymi przedmiotami, plucie ogniem i wiele innych zapierających dech w piersiach pokazów;
 • Wieczór hazardu w "Carskim Kasynie" – świat przygody i hazardu – Ruletka, Poker, Black Jack - to kasyno bez użycia pieniędzy, ale ze wspaniałymi nagrodami zdobytymi podczas finałowych licytacji;
 • ,,Latina Noche" - propozycja, dla tych, którzy nie tylko myślami ale też atmosferą chcą się przenieść w egzotyczne rejony odległych krajów, gdzie królują, gorące tańce, piękne kobiety i panowie z temperamentem;
 • ,,Czasy PRL-u" – wieczór utrzymany w niezapomnianym klimacie okresu PRL-u;
 • ,,Prohibicja" – ekskluzywne wnętrza, niepowtarzalny klimat lat 20-stych, i 30-stych, połączone z niezapomnianymi emocjami towarzyszącymi grze w tajnym kasynie;
 • ,,Gorączka sobotniej nocy" - impreza pełna dobrego humoru oraz absurdu, utrzymana w klimacie szalonych lat 60 i 70…

Korzystając z usług profesjonalnych podwykonawców organizujemy programy plenerowe takie jak: gry fabularne, paintball, teambuilding, strzelectwo, łucznictwo i wiele, wiele innych...

Czytaj więcej
content_loading_label
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij