Newsletter
Podaruj prezent
11° C

Hotel spa na Podlasiu

Czytaj więcej

Kompleks basenowy

HARMONIA CIAŁA I UMYSŁU W ZGODZIE Z NATURĄ

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z hotelowego kompleksu basenowego, w skład którego wchodzą: basen rekreacyjny (w miesiącach letnich wyjście z basenu również na zewnątrz,

 

z możliwością opalania się), przeciwfala, hydromasaże, brodzik dla dzieci, pieczara wodna z atrakcjami, trzy sauny oraz dwa jacuzzi.

Basen i brodzik

Basen Hotelu Żubrówka **** Białowieża to doskonałe miejsce do relaksu i odprężenia po konferencji, szkoleniu czy imprezie integracyjnej bez względu na pogodę panującą na zewnątrz czy porę roku.

Basen został zaprojektowany w nawiązaniu do scenerii Puszczy Białowieskiej, w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

 

Brodzik dla dzieci został przygotowany z myślą o naszych najmłodszych Gościach. Dzieci mogą bezpiecznie bawić się w odpowiednio płytkiej, ciepłej wodzie oraz korzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych kolorowych atrakcji.

Sauny

Sauny to doskonały sposób na oczyszczenie organizmu i zatkanych porów oraz wzmocnienie systemu immunologicznego i poprawienie wymiany tlenu w organizmie. Do Państwa dyspozycji oddajemy saunę suchą (tzw. saunę fińską), łaźnię parową oraz saunę infrared.

Pobyt w saunie fińskiej wzmacniania system immunologiczny, uodparnia organizm, wpływa korzystnie na system ruchowy i łagodzi stres. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, pobudza aktywność układu krążenia oraz pracę serca, polepsza procesy przemiany materii, leczy schorzenia reumatyczne i oczyszcza skórę.

 

W saunie infrared do ogrzewania ciała wykorzystywane są promienie podczerwone. Pobyt w tej saunie wpływa pozytywnie na odtworzenie sił witalnych, uodparnia organizm na infekcje oraz polepsza samopoczucie. Przyczynia się do oczyszczenia skóry, a także do jej lepszego ukrwienia i podnosi wydajność układu sercowo-naczyniowego. Ciepło promieniowania podczerwonego łagodzi ból oraz powoduje zmniejszenie stanów napięciowych mięśni i ich regenerację, a także redukuje napięcie i stres.

Kąpiel w łaźni parowej wpływa orzeźwiająco, zapewnia głębokie nawilżanie skóry, ma działanie ujędrniające oraz odżywcze. Łagodna temperatura i bardzo wysoka wilgotność względna (do 100%) stanowią prawdziwy masaż dla ciała, obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł.

Woda w basenie

Woda w nieckach basenowych spełnia wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r.
Data ostatniego badania: 8.06.2018 r.

Czytaj więcej

Masaż wodny Zapraszamy do naszego Hotelu w Białowieży

Basen Zapraszamy do naszego Hotelu w Białowieży

Prysznice na basenie Zapraszamy do naszego Hotelu w Białowieży

Relaks na basenie Zapraszamy do naszego Hotelu w Białowieży

Czytaj więcej
content_loading_label
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij