Newsletter
Podaruj prezent
11° C

Restauracja Białowieża

Czytaj więcej

Restauracja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Regionalnej Restauracji Żubrówka w Białowieży

Hotel Żubrówka **** Białowieża dzięki swojemu położeniu w sercu Puszczy Białowieskiej, na styku kultur wschodnich, słynących ze swego zróżnicowania nie tylko etnicznego, ale i wyznaniowego, ma do zaoferowania również wspaniałą kuchnię regionalną,

 

której specjalnością są dania kuchni regionalnej oraz myśliwskiej "Białowieskie Jadło", należące do najstarszych specjałów gastronomicznych zdolnych zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.

Regionalna Restauracja Żubrówka

Dumą naszej hotelowej kuchni jest Regionalna Restauracja Żubrówka w Białowieży. Efektownie urządzone wnętrza, wyjątkowa atmosfera, taktowna i profesjonalna obsługa oraz smak znakomitych potraw sprawią, że będąc w Białowieży oraz Gościć w naszym hotelu odwiedzicie ją Państwo zapewne nie jeden raz.

Restauracja jest idealnie przystosowana do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych i uroczystości - wesel, bankietów, przyjęć. Menu zawsze jest ustalane indywidualnie według życzenia naszych Gości.

Mieści się w trzech salach - Kominkowej, Bankietowej i Sali Głównej.

 

Sala Główna mieści do 100 osób. Sala bankietowa do 60 osób.

Stylizowane wnętrza wszystkich sal idealnie współgrają z aranżacją całego hotelu, nawiązując do regionu i Białowieży.

Wykorzystując wszystkie sale istnieje możliwość organizacji bankietów zasiadanych do 160 osób a w formie bufetu do 250 osób.

Śniadania wydawane są w godz. od 7.30 do 11.00 w formie bufetu szwedzkiego (powyżej dziesięciu osób). Do naszej restauracji zapraszamy codziennie od godz. 7.30 do 22.00.

Sala Myśliwska

Na szczególną uwagę zasługuje sala Myśliwska - Kameralna sala z dużym kominkiem na 25 miejsc. Miła i ciepła atmosfera sprawia, że jest to idealne miejsce na spotkanie biznesowe,

 

popołudniową kawę lub też odprężenie po długim, męczącym dniu. Nazwę swą zawdzięcza znajdującym się w niej licznym trofeom myśliwskim.

Kawiarnia

Naszych Gości zapraszamy także do Kawiarni znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie holu recepcyjnego.

 

Serwujemy tu wyśmienitą kawę oraz pyszne desery. Kawiarnia jest czynna w godzinach od 11:00 do 20:00.

Oranżeria

Nasza restauracja w Białowieży w 2014 r. została poszerzona o oranżerię, która łączy w sobie możliwości organizacji posiłku lub spotkania szkoleniowego (pomieszczenie wyposażone w sprzęt konferencyjny) dla grupy ok. 50 – 60 osób. Goście indywidualni latem z przyjemnością korzystają

 

z klimatyzowanego pomieszczenia rozkoszując się chłodnymi napojami oraz serwowanymi, pysznymi potrawami, a oszklone ściany pozwalają obcować     z zielenią otoczenia. Zimą zapraszamy na aromatyczną kawę, którą będą Państwo mogli wypić w przyjemnym cieple, obserwując padający obok śnieg.

Czytaj więcej

DSC_4371.JPG

34_zubrowka.JPG

35_zubrowka.JPG

31_zh_041117.jpg

38_zh_041117.jpg

27_zh_041117.jpg

40_zh_041117.jpg

1.jpg

30_zubrowka.JPG

Sala Myśliwska Zapraszamy do naszego Hotelu w Białowieży

DSC_4634.jpg

Hotelowa kawiarnia Zapraszamy do naszego Hotelu w Białowieży

27_zubrowka.JPG

34_zh_041117.jpg

Czytaj więcej
content_loading_label
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij