menu
Termin pobytu
22
sty 22‘
23
sty 22‘

Atrakcje Dla kochających aktywny wypoczynek

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Atrakcje
czytaj więcej
Żubr
Las

Pojazd elektryczny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z ekologicznych wycieczek pojazdem elektrycznym po Białowieży. Super atrakcja dla małych i dużych, dla osób indywidualnych i grup. Poznaj z nami okolicę!

Dla Dzieci

Wszystkich Gości, którzy pobytem w naszym hotelu chcą sprawić przyjemność nie tylko sobie, ale również najmłodszym uczestnikom wyprawy – swoim dzieciom, zapraszamy do korzystania z placu zabaw na świeżym powietrzu. Do dyspozycji dzieci są: zamek trzywieżowy zawierający zjeżdżalnię zakręcaną, zjeżdżalnię falistą, mostki wiszące, przeplotnię linową, ścianki wspinaczkowe, drabinki, pomosty, trapy oraz inne atrakcje: huśtawkę bocianie gniazdo, huśtawkę dwuosobową, piaskownicę, domek do zabawy ze zjeżdżalnią dla maluszków i super atrakcję – zjazd na linie. W przypadku gorszej pogody polecamy hotelowy pokój zabaw lub kącik z zabawkami dla dzieci w hotelowej restauracji.

Korty tenisowe

Wszystkich wielbicieli tenisa ziemnego zapraszamy do korzystania z dwóch profesjonalnych, wysokiej jakości kortów tenisowych, wykonanych w technologii nawierzchni CONIPUR® TENIS FORCE (nawierzchnia na której rozgrywany jest turniej Porsche Tennis Grand Prix w Stuttgarcie).

Mini golf

Zapraszamy do gry w mini golfa – wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu na specjalnych torach do gry. Super zabawa na 18-dołkach – specjalnie zróżnicowanych, aby zabawa była atrakcyjniejsza. Wrzuć piłeczkę w jak najmniejszej liczbie uderzeń do dołka!

Nordic walking

Przepiękne tereny Białowieży oraz liczne trasy zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Leśne ścieżki można przemierzać rowerem lub pieszo z kijkami Nordic walking. Zachęcamy wszystkich do maszerowania i zwiedzania Puszczy Białowieskiej.

Białowieża - atrakcje

Białowieża i jej okolice to tereny idealne na urlop dla osób kochających aktywny wypoczynek i kontakt z przyrodą. Największą atrakcją gminy jest oczywiście Białowieski Park Narodowy, obejmujący centralną część Puszczy Białowieskiej, leżącej po obu stronach polsko-białoruskiej garnicy. Teren ten odwiedzają tysiące turystów rocznie. Zarówno amatorzy, jak i przyrodnicy mają okazję podziwiać tutaj niespotykaną nigdzie indziej różnorodność okazów ze świata fauny i flory.

Las
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij